Учасники добровольчого формування Іллінецької міської територіальної громади склали присягу на вірність Україні та українському нараду

Учасники добровольчого формування Іллінецької міської територіальної громади склали присягу на вірність Україні та українському нараду

В Іллінецькій міській територіальній громаді створено добровольче формування, яке є, перш за все, резервом Збройних Сил України та здійснюють виконання завдань, які стоять перед військами тероборони в межах своєї громади.

14 вересня учасники добровольчого формування Іллінецької міської територіальної громади склали присягу на вірність Україні та українському нараду.

Розпочався захід хвилиною мовчання. Присутні вшанували пам’ять земляків, які загинули захищаючи суверенітет, незалежність та територіальну цілісність України.

Начальник першого відділу Вінницького районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки підполковник Роман Гончарук та командир добровольчого формування Іллінецької міської територіальної громади Микола Харицький привітали добровольців та подякувати їм за патріотизм та рішення стати до лав добровольчого формування.

За словами Миколи Харицького, наймолодшому добровольцю 18 років, а найстаршому – більше 60 років. Також стати на захист своєї батьківщини та приєднатися до лав добровольців виявила бажання й жінка – жителька Іллінецької громади.

Зі словами вдячності до добровольців також звернувся міський голова Володимир Ящук. Він побажав їм міцного здоровʼя, незламності, сили і Божої опіки, а також вручив памʼятні подарунки.

На захист нашої держави благословив добровольців отець Володимир, настоятель Церкви Святого Димитрія та вручив їм іконки, як оберіг.

Після завершення урочистого заходу учасники добровольчого формування поклали квіти шани до памʼятного знаку іллінчанам, які віддали своє життя за незалежність, соборність та територіальну цілісність України.

Leave a reply