Друзі дарують надію: відбувся благодійний концерт

Друзі дарують надію: відбувся благодійний концерт

В четвер у міському Будинку культури відбувся благодійний концерт «Друзі дарують надію» організований волонтерською групою «Заради майбутнього» за підтримки міської ради.

Мета такого гарного заходу – збір коштів на лікування іллінчанина Олежки Ковальчука, який вже багато років бореться з важкою недугою (м’язова дистрофія Дюшена).    

Небайдужих іллінчан та гостей міста, які завітали на концерт та долучилися до благодійної акції зі сцени тішили своїми вокальними та хореографічними номерами зіркові гості, серед яких Микола Янченко, Тетяна Денисюк, Михайло Березуцький, Вікторія Гнатюк, Юлія Кушнір, Жанна Борисюк, сестри Руденко, хореографічний колектив «Молодість» та позитивний ведучий Олександр Остаповець.

Силами усіх доброзичливців на лікування для Олежки вдалося зібрати 43 000 гривень, тож щиро дякуємо усім небайдужим жителям нашої громади.

Цього дня відбувся ще один благодійний захід «Зігріваємо друзів серця», який на підтримку Олежки Ковальчука організував запальний гурт GAMES WITH FIRE.

Вогняне шоу подарувало позитивні емоції та зачарувало жителів міста, які прийшли на центральну площу Іллінців. Спільними зусиллями на допомогу для Олежки зібрали 2500 гривень.

Leave a reply