Вітання міського голови Володимира Ящука з нагоди Дня місцевого самоврядування!

Шановні працівники, ветерани органів місцевого самоврядування Іллінеччини, депутати міської ради, члени виконавчого комітету! Дорогі колеги!

Прийміть щирі вітання з нагоди Дня місцевого самоврядування!

Сьогодні команда Іллінецької міської об’єднаної територіальної громади в умовах реформи децентралізації демонструє приклад успішної злагодженої роботи, спрямованої на розвиток кожного населеного пункту та забезпечення належного рівня життя наших краян. Підтвердженням чого є лідерська позиція Іллінецької міської об’єднаної територіальної громади в загальному рейтингу об’єднаних територіальних громад України. І в цьому спільна заслуга як депутатського корпусу, так і працівників міської ради, усіх іллінчан, котрим небайдужа доля малої батьківщини.

У тісній співпраці представницької та виконавчої гілок влади, використовуючи усі можливості надані державою, на рівних партнерських засадах: міська влада та старостати, ми працюємо задля створення середовища соціального благополуччя для жителів нашої громади,  розбудовуємо сучасну інфраструктуру у місті та селах, залучаємо кошти інвесторів та грантодавців на реалізацію перспективних проектів, дбаємо про високий культурний розвиток та духовне відродження.

З нагоди свята висловлюю слова щирої вдячності депутатському корпусу міської ради, в.о. старост, представникам виконавчого комітету, усім працівникам за  самовіддану працю, любов до рідного краю, високий професіоналізм, активну громадську позицію.

Особливі слова шани і вдячності адресую ветеранам органів місцевого самоврядування, які багато років свого життя віддали служінню людям та їх інтересам.

Бажаю усім, хто працює на благо територіальних громад, міцного здоров’я, щастя, добра, достатку, порозуміння і згуртованості,  сили і наснаги в усіх справах та починаннях. Нехай цей урочистий день стане для нас ще одним об’єднуючим імпульсом у спільному прагненні зробити наше місто, села, район і всю Україну щасливими і багатими.

 

Leave a reply