12 громад Вінницького району отримають державну підтримку в рамках програми «Спроможна школа для кращих результатів»

12 громад Вінницького району отримають державну підтримку в рамках програми «Спроможна школа для кращих результатів»

«У рамках програми «Спроможна школа для кращих результатів» – 35 шкіл Вінниччини отримають державну підтримку» – повідомив Сергій Борзов – голова Вінницької ОДА.

За інформацією Голови Вінницької обласної державної адміністрації Сергія Борзова, у рамках реалізації державної програми «Спроможна школа для кращих результатів», 35 закладів загальної середньої освіти Вінницької області цьогоріч отримають із державного бюджету 39 млн 11 тис 862 грн.

Для участі у конкурсі до обласної державної адміністрації заявлено 69 проєктів від 49 територіальних громад області. Із них фінансування отримають 35 закладів із 33 громад.

Використання субвенції здійснюється на засадах співфінансування:

– для обласних бюджетів та бюджетів міських територіальних громад, чисельність населення яких становила понад 40000 осіб, – не більш як 70 відсотків за рахунок субвенції та не менш як 30 відсотків за рахунок коштів місцевих бюджетів;

– для бюджетів міських територіальних громад, чисельність населення яких становила менш як 40000 осіб, селищних територіальних громад, сільських територіальних громад – не більш як 90 відсотків за рахунок субвенції та не менш як 10 відсотків за рахунок коштів місцевих бюджетів.

Серед 35 проєктів, фінансування яких погоджено комісією при Міністерстві освіти і науки України за участі народних депутатів – членів комітетів Верховної Ради України з питань бюджету та з питань освіти, науки та інновацій – наступні:

– 6 проєктів, спрямовані на встановлення та модернізацію пожежної системи;

– 15 – на ремонт та модернізацію харчоблоків і їдалень;

– 10 – на придбання нового обладнання для кабінетів, фізики, математики, географії, української мови, біології та створення STEM-лабораторій;

– 4 – на капітальний ремонт покрівель та приміщень шкіл.

Отримають субвенцію наступні громади:

 Вінницький район:

✔Агрономічна сільська – проект «Вдосконалення інноваційного освітнього простору Агрономічненської СЗШ І-ІІІ ступенів шляхом створення STEM – лабораторії у закладі».

✔Вінницька міська – проект «Капітальний ремонт приміщень харчоблоку комунального закладу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №12 Вінницької міської ради».

✔Вороновицька селищна – проект «Система пожежної сигналізації, оповіщування про пожежу та управління евакуацією людей, пожежне спостерігання в приміщеннях Комунального закладу «Вороновицький ліцей».

✔Гніванська міська – проект «Реконструкція харчоблоку «Навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – гімназія №2» м. Гнівань».

✔Іллінецька міська – проект «Капітальний ремонт із здійснення заходів, пов’язаних із забезпечення пожежної безпеки та заміни покрівлі навчального корпусу Іллінецької загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. №1 м. Іллінці».

✔Липовецька міська – проект «Система пожежної сигналізації, система керування евакуацією людей в частині системи оповіщення про пожежу та показників напрямку евакуації на об’єкті: Заклад «Навчально-виховний комплекс: Росошанська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів  –  дошкільний навчальний заклад «Сонечко» Росошанської ТГ.

✔Літинська селищна – проект «Реконструкція обідньої зали їдальні та кухні ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 (початкова) смт Літин».

✔Немирівська міська – проект «Модернізація харчоблоку – запорука безпечного, якісного, здорового харчування в закладі освіти реалізує в Немирівському навчально-виховному комплексі «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №2 – ліцей» Немирівської міської ради».

✔Оратівська селищна – проект «Капітальний ремонт харчоблоку загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів смт Оратів (початкова школа)».

✔Сутисківська селищна – проект «Сучасний кабінет фізики – для сучасної української молоді».

✔Тиврівська селищна – проект «Модернізація харчоблоку та приміщення їдальні Опорного закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів с. Красне Тиврівської селищної ради».

✔Якушинецька сільська – проект «Капітальний ремонт будівлі (харчоблоку) комунального закладу «Якушинецький ліцей».

 Кошти з державного бюджету місцевим бюджетам на реалізацію програми «Спроможна школа для кращих результатів» спрямовуються уже другий рік поспіль. 2020 року область отримала субвенцію в обсязі 20 млн грн на реалізацію:
Капітальний ремонт приміщення їдальні будівлі Комунальний заклад «Вороновицький ліцей» Вінницької області по вул. Гагаріна, 2 в смт Вороновиця Вінницького району Вінницької області. Виділено з державного бюджету 6 млн. грн, з місцевого – 1,7 млн. грн.

Також Голова ОДА відмітив, що кошти за 2020 рік освоїли в повному обсязі.

Голова Вінницької районної державної адміністрації Віталій Урдзік: «Вважаю, що це вагомий внесок в розвиток освітньої галузі району, зокрема кожної територіальної громади. Це ще на крок ближче до якісної та сучасної освіти».

Leave a reply