110 питань було внесено до порядку денного 25 сесії Іллінецької міської ради 8 скликання

110 питань було внесено до порядку денного 25 сесії Іллінецької міської ради 8 скликання

Сьогодні, 22 лютого, на 25 сесію Іллінецької міської ради 8 скликання зібралися 22 депутати міської ради, а також були присутні депутати Вінницької районної ради Олег Дмитрик, Наталія Білозор. Наталія Таранюк.

Депутати проголосували за внесення змін до бюджету Іллінецької міської територіальної громади на 2022 рік та затвердили звіт про виконання бюджету Іллінецької міської територіальної громади за 2021 рік.

Також депутати затвердили Положення про Управління освіти Іллінецької міської ради, Програми фінансової підтримки Комунального підприємства «Іллінціфарм» Іллінецької міської ради, що ліквідовується, проголосували за  внесення змін до Стратегії сталого розвитку Іллінецької міської об’єднаної територіальної громади на період 2021-2027 роки, Програми соціальної підтримки населення Іллінецької міської територіальної громади на 2022-2024 роки, Програми «Розвиток первинної медико-санітарної допомоги в Іллінецькій міській територіальній громаді на 2022-2024 роки», Програми підготовки територіальної оборони та місцевого населення до участі у національному спротиві в Іллінецькій міській територіальній громаді на 2022-2025 роки, Програми поліпшення техногенної та пожежної безпеки населених пунктів та об’єктів усіх форм власності, розвитку інфраструктури підрозділів оперативно-рятувальної служби в Іллінецькій міській територіальній громаді на 2021-2025 роки.

Розглянувши звернення жителів нашої громади народні обранці проголосували за виділення матеріальної допомоги для покращення житлово-комунальних умов та лікування.

Депутати розглянули ряд земельних питань. Серед них: про надання дозволу на розробку проєктів відведення земельних ділянок громадянам на умовах власності, про надання дозволу на виготовлення проєктів землеустрою щодо відведення земельних ділянок в оренду громадянам та багато інших.

Загалом до порядку денного 25 сесії Іллінецької міської ради 8 скликання було внесено 110 питань.

Завершуючи сесійне засідання міський голова Володимир Ящук привітав вихованця спортивного клубу «Атлант» Олега Гаврищука із зайнятим першим місцем місце на Чемпіонаті Вінницької області з боксу серед юніорів 2006-2007 років народження у ваговій категорії до 54 кг та вручив йому Грамоту  Іллінецької міської ради і цінний подарунок.

Також Володимир Миколайович  привітав всіх депутатів міської ради, які відсвяткували свої Дні народження у міжсесійний період та вручив їм пам’ятні подарунки.

Leave a reply