Стартував двомісячник з благоустрою

З першого квітня в Іллінецькій міській об’єднаній територіальній громаді оголошено проведення двомісячника благоустрою – наводиться лад на вулицях, розчищаються придорожні лісосмуги, упорядковуються території, прилеглі  до  підприємств, установ, організацій, громадські місця.

У Чистий четвер, 5 квітня, коли здавна традиційно заведено, що кожний господар чи господиня наводять порядок у своєму домі та дворі, працівники міської ради та старостатів своїм прикладом показали, що не лише закликають, а й самі активно беруть участь у великому прибиранні міста та населених пунктів громади. Прибрали, упорядкували території біля установ та організацій, в яких працюють. В.о. старост разом з працівниками соціальних установ причепурили свої населені пункти до Великодніх свят.

Активну участь в суботнику взяли і працівники установ, котрі функціонують у місті, прибравши на своїх територіях. Гарно прибрана територія Іллінецької міської амбулаторії загальної практики сімейної медицини завдяки організованій роботі трудового колективу.

Усі працювали сумлінно, з настроєм та  отримали моральне задоволення від проведеної роботи.

Leave a reply