В Іллінецькій ОТГ понад 70% населення підписало декларації з сімейним лікарем – це один з кращих показників в області

З робочим візитом в Іллінецькій міській об’єднаній територіальній громаді перебував голова обласної державної адміністрації Валерій Коровій та директор Департаменту агропромислового розвитку, екології та природних ресурсів облдержадміністрації Микола Ткачук.

У ході робочої поїздки очільник області у супроводі голови Іллінецької райдержадміністрації Андрія Лисака,  Іллінецького міського голови Володимира Ящука відвідав комунальне підприємство «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Іллінецької міської ради, який надає первинну медичну допомогу близько20 тисячам жителів об’єднаної громади. Головний лікар закладу Олександр Бабушок розповів про діяльність КП «ЦПМСД», зазначивши, що в складі центру функціонує 4 амбулаторії ЗПСМ та 13 фельдшерсько-акушерських та фельдшерських пунктів. На даний час з сімейними лікарями закладу укладено 12245 декларацій, що складає  71  відсоток від загальної кількості населення Іллінецької ОТГ, що є одним із кращих показників в області. Також  заключено договір з НСЗУ на фінансування закладу за новим фінансовим механізмом. 16 липня року необхідні кошти надійшли на рахунок підприємства.

Валерій Вікторович ознайомився з матеріально-технічною базою  закладу, поспілкувався з медичним персоналом КП «ЦПМСД», цікавився їхніми надбаннями та проблемами. Керівник області зазначив: «Ряд вагомих досягнень безумовно є, але на сьогодні  завдання номер один – забезпечити ту зарплату сімейному лікарю, яка передбачена законом».

Керівники області, району та міста    побували  на Іллінецькій сміттєсортувальній  станції. Валерій Коровій ознайомився з ходом будівництва сміттєсортувального полігону, де завершено  монтаж лінії сміттєсортування  та ведуться роботи по завершенню будівництва виробничого корпусу.

Leave a reply