135 випускників загальноосвітніх закладів нашої громади ззавершили навчання у школі

135 випускників загальноосвітніх закладів нашої громади ззавершили навчання у школі

135 випускників загальноосвітніх закладів Іллінецької міської територіальної громади перетнули фінішну стрічку одного з важливих етапів свого життя – навчання у школі.

Сьогодні, 7 червня, урочиста лінійка з нагоди вручення свідоцтв про повну загальну середню освіту відбулася в Іллінецькому навчально-виховному комплексі «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – гімназія №2», навчання в якому цьогоріч закінчили 52 одинадцятикласники.

За високі досягнення у навчанні 7 випускників нагороджено золотими медалями, 1 – срібною.

Серед учнів, які сьогодні отримали свідоцтво про повну загальну середню освіту є дівчинка-переселенка з Маріуполя. Вона не зважаючи на випробування, які випали на її долю, приєдналася до навчального процесу і змогла успішно закінчити шкільне навчання.

З отриманням свідоцтва про повну загальну середню освіту випускників привітали народний депутат України Ірина Борзова та міський голова Володимир Ящук.

«В країні йде страшна війна, але вона обов’язково закінчиться нашою перемогою, завдяки Збройним Силам України! Після чого розпочнеться відбудова України. І такі розумні, талановиті, молоді, гарні, патріотичні, енергійні, сучасні люди будуть вкрай необхідні нашій державі. Бажаю вам щасливої долі в мирній та незалежній Україні! Слава Україні!» – сказала у своєму вітальному слові Ірина Борзова.

Володимир Миколайович побажав випускникам вірних друзів, особистих перемог та здійснення всіх мрій.

«Сьогодні ви на початку нової дороги у доросле та самостійне життя. Попереду – нові вершини та нові досягнення. Мирного вам неба та процвітаючого майбуття у вільній Україні. Слава Україні!» – сказав міський голова.

Тож нехай майбутнє, про яке випускники мріяли за шкільними партами буде світлим та обов’язково мирним!

Leave a reply