«16 днів проти насильства»: в Іллінецькій районній філії Вінницького обласного центру зайнятості відбувся семінар із безробітними

«16 днів проти насильства»: в Іллінецькій районній філії Вінницького обласного центру зайнятості відбувся семінар із безробітними

Сьогодні,1 грудня, в рамках Всеукраїнської акції «16 днів проти насильства» в Іллінецькій районній філії Вінницького обласного центру зайнятості відбувся семінар із безробітними, спрямований на попередження проявів домашнього насильства.

Спочатку до клієнтів служби звернувся директор філії Сергій Семенюк, який наголосив, що ніхто не має права позбавити людину можливості бути щасливою, здоровою та успішною.

Перед безробітними також виступили інспектор сектору ювенальної превенції Вінницького районного управління поліції Алла Обертинська, поліцейський офіцер Іллінецької громади Вінницького районного управління поліції Віталій Підгаєвський, начальник служби у справах дітей Іллінецької міської ради Альона Падура та головний спеціаліст з питань сім’ї та молоді управління соціального захисту населення та охорони здоров’я Іллінецької міської ради Вікторія Поліщук.

Начальник служби у справах дітей Іллінецької міської ради Альона Падура наголосила, що головним завданням таких зустрічей є привернення уваги до проблем подолання насильства в сім’ї та жорстокого ставлення до дітей. Вона акцентувала увагу учасників семінару на тому, що будь-які прояви насильства є недопустимими у родинах.

Вікторія Поліщук розповіла присутнім, що найчастіше насильство у сім’ї проявляється через економічні, соціальні та психологічні чинники, а також додала, що спеціалістами Управління соціального захисту населення та охорони здоров’я Іллінецької міської ради постійно  проводяться інформаційно-роз’яснювальні роботи із запобігання та протидії домашньому насильству.

Представники поліції проінформували учасників семінару про законодавство України щодо протидії домашньому насильству, про правову відповідальність і спеціальні заходи, які вживаються  до осіб, які чинять насильство в сім’ї, а також надали інформацію про те, куди  можуть звернутися особи, які страждають від домашнього насильства та номери «гарячих» телефонних ліній.

Leave a reply