[:ua]В Іллінецькій міській мультимедійній бібліотеці проведено усний журнал: «Бережіть пам’ять про подвиг», присвячений Дню пам'яті Героїв Крут[:]

[:ua]

Щорічно, від часу здобуття Україною Незалежності в 1991 році – коло історії повертає нас до незабутніх подій 1917-1918 років, коли молода Українська Народна Республіка робила перші кроки на шляху державотворення.
29 січня 101 рік потому, як відбувся один з найтрагічніших епізодів під час героїчного захисту молодої Української Держави від агресії більшовицької Росії – бій під Крутами. Саме цій темі приурочено усний журнал: «Бережіть пам’ять про подвиг», який проведено в Іллінецькій міській мультимедійній бібліотеці  з учнями Іллінецької ЗОШ №1 9-10-х класів. На заході було розкрито сторінки: «За волю рідного народу», «Їх перший бій – останній бій», «Вічна Пам’ять Героям».
Учні читали поезію про трагічні події, про героїв Крут.
Цікавою інформацією поділилася вчитель історії Іллінецького державного аграрного коледжу, яка провела паралель між тими подіями, що проходили біля станції Крути, і сьогоденням.
Присутні мали змогу ознайомитись з переглядом літератури: «Символ українського героїзму: Бій під Крутами».

[:]

Leave a reply