Відбулось 4-те засідання виконавчого комітету Іллінецької міської ради 8 скликання

Члени виконавчого комітету заслухали інформацію начальника фінансового управління Тетяни Івашківської про виконання бюджету Іллінецької міської об’єднаної територіальної громади за І квартал 2020 року та схвалили відповідний проєкт рішення, який буде винесений на затвердження сесією міської ради.

Далі було заслухано звіти керівників комунальних  підприємств міської ради про виконання фінансових планів. Так, з питань про виконання звіту фінансового плану комунального підприємства «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Іллінецької міської ради за 12 місяців 2019 року, звіту фінансового плану за І квартал 2020 року інформував на засіданні виконавчого комітету головний лікар комунального підприємства «Центр первинної медико-санітарної допомоги» міської ради Олександр Бабушок. 

З питання «Про виконання звіту фінансового плану комунального підприємства «Добробут» Іллінецької міської ради за 12 місяців 2019 року» та  «Про виконання звіту фінансового плану комунального підприємства «Добробут» Іллінецької міської ради за І квартал  2020 року» доповідав директор комунального підприємства «Добробут» Іллінецької міської ради. Про виконання звіту фінансового плану комунального підприємства «Іллінціводоканал» Іллінецької міської ради за 12 місяців 2019 року, звіту фінансового плану комунального підприємства «Іллінціводоканал» Іллінецької міської ради за І квартал 2020 року поінформував присутніх начальник комунального підприємства «Іллінціводоканал» Юрій Томащук.

Члени виконкому також погодили внесення змін до фінансового плану  комунального підприємства «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Іллінецької міської ради, фінансових планів комунальних підприємств міської ради «Добробут» та «Іллінціводоканал».

Розглянули заяви та звернення громадян про впорядкування адресного господарства, надання дозволу на виготовлення технічної документації на водопостачання будівель і споруд та їх водовідведення, надання дозволу на зріз дерев, розміщення зовнішньої реклами,  встановлення тимчасових споруд, розміщення тимчасової торгівлі та ухвалили позитивні рішення по кожній з них. Виступив з даних питань начальник відділу містобудування та архітектури Юрій Роїк.

Погоджено накладення адміністративного стягнення на громадян у зв’язку з несвоєчасною реєстрацією власного місця проживання та проживання їх неповнолітніх дітей, розглянуто та задоволено заяви щодо  зняття з черги квартирного обліку, затверджено список громадян, які перебувають на квартирному обліку при виконавчому комітеті Іллінецької міської ради. Інформувала з цих питань юрисконсульт міської ради Анастасія Столяр.

Для забезпечення більш ефективної роботи було затверджено порядок видачі виконавчим комітетом Іллінецької міської ради довідок громадянам. Виступила з даного питання юрист міської ради Ірина Масненька.

Leave a reply