Привітання Іллінецького міського голови Володимира Ящука з Великоднем

[:ua]

Шановні жителі та гості Іллінецької міської об’єднаної територіальної громади!

Щиро вітаю вас із Великоднем! Саме ці світлі дні – час для переосмислення, прощення та єднання. Той час, коли треба забути про образи та негаразди. Я глибоко переконаний, що складні випробування, які сьогодні випали на долю всього українського народу, повинні об’єднати нас, зробити сильнішими, мудрішими, людянішими.

Воскресіння Христа – це велична подія, яка утверджує наше переконання в тому, що достойні терпіння нагороджуються перемогою, а чесне життя увінчується славою.

Тож сердечно бажаю тепла і достатку кожній домівці, кожній родині, кожному з вас! Міцного вам здоров’я та святкового настрою, Божого благословення в усіх добрих справах, помислах і починаннях!

[:en]

Шановні жителі та гості Іллінецької  міської об’єднаної територіальної громади!

Щиро вітаю вас із Великоднем! Саме ці світлі дні – час для переосмислення,  прощення  та  єднання. Той  час,  коли треба забути про образи та негаразди. Я глибоко  переконаний,  що   складні  випробування, які сьогодні  випали  на  долю всього  українського  народу,  повинні  об’єднати нас, зробити сильнішими, мудрішими, людянішими.

Воскресіння Христа – це велична подія, яка  утверджує наше переконання в тому, що достойні терпіння нагороджуються  перемогою, а чесне життя увінчується славою.

Тож сердечно   бажаю  тепла і  достатку  кожній домівці, кожній родині, кожному з вас! Міцного вам  здоров’я та святкового настрою, Божого благословення в усіх добрих справах, помислах і починаннях!

 

[:]

Leave a reply