25 сесія  Іллінецької міської ради 8 скликання

18 січня відбулась 25 сесія  Іллінецької міської ради 8 скликання, участь у якій  взяли 16 депутатів. Народні обранці затвердили порядок денний та приступили до роботи. Першим питанням депутати розглянули: «Про внесення змін до бюджету Іллінецької міської об’єднаної територіальної громади на 2018 рік», зокрема було збільшено освітню субвенцію для  утримання закладів освіти Тягунського старостату, виділено додаткову дотацію на оплату праці техперсоналу в закладах освіти об’єднаної громади, виділено кошти на оплату енергоносіїв у закладах  охорони здоров’я, проведено розподіл вільного залишку, що склався станом на 1 січня 2018 року. Інформувала з цього питання начальник фінансового управління міської ради Тетяна Івашківська.

Також було внесено зміни до Програми фінансової підтримки комунального підприємства «Добробут»  Іллінецької міської ради Вінницької області на 2017 – 2020 роки, затвердженої рішенням 21 сесії 8 скликання від 12.10.2017 № 384, що дасть можливість покращити ефективність роботи комунального підприємства. Ознайомив депутатів з інформацією з даного питання  заступник міського голови з житлово-комунальних питань Олексій Сігнаєвський.

Депутати погодили внесення змін до структури та загальної чисельності апарату виконавчого комітету міської ради. Виступила з даного питання головний спеціаліст – юрист міської ради Ірина Масненька.

Загалом сесійне засідання міської ради було конструктивне та плідне. Міський голова подякував депутатам за активну роботу.

Leave a reply