26 квітня – 36-та річниця Чорнобильської трагедії

26 квітня – 36-та річниця Чорнобильської трагедії
26 квітня – Міжнародний день пам’яті про Чорнобильську катастрофу. Катастрофу, яка змусила людство переглянути своє ставлення до надважливих питань атомної енергетики та екології.
Для України аварія на Чорнобильській АЕС – стала національною трагедією, що забрала тисячі життів, накрила своїм чорним крилом сотні сіл та містечок, відголоски якої відчуваємо й досі.
Разом з тим Чорнобиль – символ безмежної мужності, жертовності, самовідданості багатьох учасників ліквідації наслідків аварії, серед яких і жителі нашої громади.
У цей день схилити голови перед подвигом героїв, хто не шкодував свого життя та здоров’я, захищаючи світ від атомного лиха, прийшли на Меморіал Слави керівники громади, працівники міської ради та Вінницького районного управління Головного управління Державної служби надзвичайних ситуацій у Вінницькій області, ветерани-ліквідатори Чорнобильської катастрофи, рідні померлих ліквідаторів, переселенці із зони відчуження.
Присутні вшанували пам’ять загиблих і померлих внаслідок цієї катастрофи хвилиною мовчання та поклали квіти до пам’ятника жертвам аварії на Чорнобильській АЕС.
Захід був малолюдним через обмеження, які передбачає воєнний стан, що нині діє в Україні.
Leave a reply