26 липня  відбулося дев’яте засідання виконавчого комітету міської ради

На засіданні виконавчого комітету Іллінецької міської ради, яке провів міський голова Володимир Ящук, було заслухано та обговорено 14 питань порядку денного, що стосуються різних сфер життєдіяльності об’єднаної територіальної громади.

Зокрема було затверджено заходи щодо відзначення в Іллінецькій міській об’єднаній територіальній громаді 26-ї річниці Незалежності України та Дня Державного Прапора України. Розповіла, як відзначатимуться найбільші свята нашої держави, заступник міського голови Людмила Трохимець.

Члени виконкому погодили виділення з бюджету об’єднаної громади матеріальної допомоги на оздоровлення дітей, батьки яких є учасниками АТО, затвердили положення про квартирний облік при виконавчому комітеті міської ради та списки громадян, які перебувають на квартирному обліку, склад громадської комісії з житлових питань. Інформували з даних питань начальник фінансово-економічного відділу Наталія Загородських та юрисконсульт міської ради Анастасія Столяр.

Також відповідно до звернень жителів громади та фізичних осіб-підприємців було надано дозволи на виготовлення технічної документації на  водопостачання будівель і споруд та їх водовідведення,  впорядкування адресного господарства, на тимчасове розміщення атракціонів та тимчасову торгівлю. Виступив з цих питань начальник відділу містобудування та архітектури міської ради Юрій Роїк.

Leave a reply