29 серпня - День пам’яті захисників України

29 серпня - День пам’яті захисників України

Дорогі захисники України, родини загиблих воїнів! Шановні жителі Іллінецької міської територіальної громади!

29 серпня в Україні відзначається День пам’яті захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України.

Вшанування  пам’яті полеглих Героїв України у цей день обрано не випадково. Ця дата приурочена до дня найбільших втрат української армії на Донбасі – дня виходу з оточення в Іловайську у серпні 2014 року, коли загинула найбільша кількість українських воїнів.

У ті дні українські військовослужбовці та добровольці, опинилися сам на сам із ворогом. І там, у полях соняхів, билися до останнього, гинули, але перемагали ворога своєю стійкістю і непохитністю.

Синів, які віддали свої життя за єдину, незалежну Україну, за мир на рідній землі, втратила й Іллінецька земля. Висловлюю  свої співчуття родинам загиблих бійців. Вічна пам’ять та шана тим, кого немає з нами поряд, тим, кого забрала війна.

Переконаний, що держава, яка має таких Героїв, здатних на неймовірний вияв жертовності, вистоїть у важкій боротьбі за незалежність. Наш обов’язок – із честю та гідністю нести світлу пам’ять про полеглих захисників України, які ціною свого життя виборювали мир на рідній землі.

Вічна пам’ять загиблим! Слава і честь живим захисникам України!

З повагою Іллінецький міський голова Володимир Ящук

Leave a reply