29 серпня - День пам’яті захисників України

29 серпня - День пам’яті захисників України

Шановні іллінчани!

З 2019 року щорічно 29 серпня в країні відзначається День пам’яті захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України.

Цей день – данина пам’яті за нашими славними синами, які в різні часи, а особливо – в період російської агресії на сході України, поклали свої життя за рідну землю. 

Заходи спрямовані на впровадження нових традицій по вшануванню пам’яті загиблих воїнів – захисників України, єднанню української нації.

Відповідно до Указу Президента України та розпорядження Кабінету Міністрів «Про заходи з відзначення у 2020 році Дня пам’яті захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України» цього дня в державі передбачено приспущення Державного прапора України та оголошення загальнонаціональної хвилини мовчання, обмеження розважально-концертних заходів й трансляцій на телебаченні і радіо, покладання квітів до пам’ятників, пам’ятних знаків та місць поховань захисників України, а також проведення національно-патріотичних заходів.

Також цього року планується встановлення зменшених копій державного прапора на усіх могилах захисників України, проведення всеукраїнської акції пам’яті «Сонях».

На Іллінеччині 29 серпня  відбуватимуться поминальні заходи організовані спільно райдержадміністрацією, міською радою,  районною спілкою учасників АТО та ветеранів інших бойових дій.

Розпочнуться вони об 09:30 –   поминальною Ходою Пам`яті вулицею Соборна;

09:45 –  вшанування пам’яті полеглих Захисників України на Меморіалі Славі;

10:00 –  Всеукраїнська хвилина мовчання;

10:10 – молебень за загиблими Героями;

10.20 – покладання квітів до пам’ятника учасникам АТО, котрі віддали своє життя за незалежність та соборність України, та пам’ятника Героям Небесної Сотні;

10:30 – встановлення зменшених копій державного прапора на могилах, де поховані Герої, які загинули під час бойових дій на сході України.

Закликаємо іллінчан та гостей громади долучитися до поминальних заходів та вшанувати пам`ять полеглих Захисників України.  Де би ви не були – на центральних площах чи на кладовищах, під час роботи чи подорожі – 29 серпня о 10:00 рекомендуємо за можливості припинити будь-які роботи, зупинити транспортні засоби на узбіччі (дотримуючись безпеки поводження на дорозі), вшанувати загиблих захисників хвилиною мовчання. щоб віддати данину пам’яті тим, хто загинув за Україну, та висловити підтримку їхнім сім’ях, рідним та побратимам.

 

Leave a reply