Голова ОДА Сергій Борзов відвідав сьогодні, 12 серпня, Центр вакцинації Тиврівської територіальної громади, де  дав брифінг щодо ситуації із захворюванням на COVID-19 і  виявленими випадками мутованого штаму «Delta» у Вінницькій області.

Сергій Борзов особисто переконався, що робота Тиврівського Центру вакцинації чітко налагоджена і добре організована: «Приємно, що вже з 9-ї години ранку до Центру прийшли бажаючі отримати щеплення від коронавірусу. Для них забезпечено місця для очікування та огляду лікарем. Саму вакцинацію проводять  у окремому кабінеті щеплень».

Під час брифінгу  Голова  облдержадміністрації зазначив, що станом на 12 серпня жителів Вінницькій області щеплено майже 300 тис. дозами  вакцини проти COVID-19.

Одну дозу отримали 183 тисяч осіб. Дві дози  – 116 тисяч.

«На сьогоднішній день Вінницька область займає 7 місце серед областей України за темпами вакцинації населення»,- поінформував Сергій Борзов.

Окремо очільник області зупинився на питанні поширення в області штаму «Delta». За його словами,  на Вінниччині зареєстровано 25 хворих  на коронавірусну хворобу «Delta».  На жаль, троє людей із підтвердженим діагнозом «Delta» померли.

«Хочу спростувати інформацію, яку вчора подали центральні телевізійні канали, про смерть дитини 13 років від «Delta»,- зазначив Сергій Борзов.- Повідомлення не відповідає дійсності. В області від мутованого вірусу померли 2 особи з Гайсинського району (вік обох понад 80 років)  та одна особа із Вінницького району – 73 роки».

Сергій Борзов також відмітив, що вчора в області вакцинували 7 тисяч 500 вінничан.  В області працює 203 пункти щеплень та 33 Центри масової вакцинації (10 – у місті  Вінниця, 23 – у районах).

«Кількість медиків, які залучені до проведення вакцинальної кампанії теж зростає. Тільки за останній тиждень навчено 162 медичних працівників, всього у вакцинації задіяно – 1212. Є у наявності усі 4 вакцини: Comirnati (Pfizer –BioNTech), AstraZeneca, CoronoVac, Мoderna»,- підкреслив Сергій Борзов.

Leave a reply