Наша Незалежність — це здобуток сотень тисяч українських патріотів, які у різні часи боролись за право будувати власну державу

Наша Незалежність — це здобуток сотень тисяч українських патріотів, які у різні часи боролись за право будувати власну державу
24 серпня відзначаємо знаменну дату – 30-ту річницю Незалежності України!
Наша Незалежність — це здобуток сотень тисяч українських патріотів, які у різні часи боролись за право будувати власну державу, ставали на захист української мови, традицій, духовності.
Ми вдячні усім, хто боровся за Незалежну Україну. У наших серцях вічно живе пам’ять про українських Героїв. Ми також вдячні нашим воїнам, які сьогодні захищають Україну на полі бою, ризикуючи життям та здоров’ям. Низько вклоняємось подвигу земляків, котрі загинули, захищаючи рідну землю на Сході нашої держави.
Вшановуючи їх подвиг, іллінчани, поклали квіти до пам’ятниками Тарасу Шевченку, пам’ятника Героям Небесної Сотні, Меморіалу Слави та пам’ятника землякам, котрі віддали своє життя, захищаючи суверенітет і незалежність сучасної України.
У заході взяли участь ветерани АТО/ООС, родини загиблих Героїв, керівники та старости Іллінецької міської територіальної громади, депутати міськоі ради, представники Іллінецького районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки, правоохоронних структур, громадських організацій, делегації трудових колективів підприємств, організацій, установ, громадськість та молодь.
Вічна слава Героям полеглим за Україну!
 
Leave a reply