Звернення Іллінецького міського голови з нагоди 77-ї річниці визволення України від нацистських загарбників

Звернення Іллінецького міського голови з нагоди 77-ї річниці визволення України від нацистських загарбників
Шановна Іллінецька громадо!
 
Сьогодні вся Україна відзначає знаменну і незабутню дату – День визволення нашої держави від нацистських загарбників.
 
77 років відділяє нас від тих подій, коли було покладено край пануванню фашистських окупантів на українській землі, коли мільйони наших співвітчизників у небаченому і жорстокому вирі бурхливих подій Другої світової війни, у дні лихоліття, плачу, скорботи відвойовували мир та спокій на своїй землі.
 
Ця сторінка історії України ніколи не зітреться з пам’яті українського народу. Переможна битва за Україну, яка тривала довгих 22 місяці, стала вирішальною у розгромі військ гітлерівської Німеччини і її союзників.
 
Дорогі ветерани Другої світової війни, трудівники тилу, діти війни. Низький уклін та велика вдячність вам за мужність і тяжку працю у воєнні та повоєнні роки, за нескореність духу й непохитну віру, які й сьогодні залишаються прикладом для прийдешніх поколінь.
 
Ваш подвиг, безмежна любов до своєї Батьківщини додають сили та наснаги у нинішній боротьбі за свободу, незалежність та територіальну цілісність нашої держави.
 
Бажаю вам, міцного здоров’я, довголіття, уваги й турботи близьких, а усім жителям громади добра, злагоди, добробуту і, головне, миру на нашій землі!
 
З повагою – Володимир Ящук, Іллінецький міський голова
 
 
 
 
 
 
 
 
Leave a reply