Відбулося засідання 21 виконавчого виконавчого комітету Іллінецької міської ради

Відбулося засідання 21 виконавчого виконавчого комітету Іллінецької міської ради

Сьогодні, 2 грудня, відбулося засідання 21-го виконавчого комітету Іллінецької міської ради 8 скликання під головуванням міського голови Володимира Ящука.

Члени виконавчого комітету заслухали інформацію начальника Управління економічного розвитку та інвестицій Іллінецької міської ради Володимира Сліпчика про схвалення проєкту рішення «Про виконання Програми соціально-економічного розвитку Іллінецької міської територіальної громади за 2021 рік та затвердження Програми соціально-економічного розвитку Іллінецької міської територіальної громади на 2022-2024 роки» та погодили даний проєкт рішення, який буде винесено на розгляд депутатів міської ради.

Наступним розглядалося питання «Про схвалення проєкту рішення «Про бюджет Іллінецької міської територіальної громади на 2022 рік» та «Про внесення змін до бюджету Іллінецької міської територіальної громади на 2021 рік». Інформувала з цього питання начальник фінансового управління міської ради Тетяна Івашківська.

Члени виконкому підтримали проєкт рішення про бюджет громади на 2022 рік з подальшим затвердженням на сесії міської ради.

Засідання виконавчого комітету пройшло в робочій атмосфері.

 

Leave a reply