Сергій Борзов: Ямпільській міст - топ-об’єкт «Великого будівництва»!

Сергій Борзов: Ямпільській міст - топ-об’єкт «Великого будівництва»!

Голова ОДА  Сергій Борзов  зазначив, що «амбіційна ідея» Володимира Зеленського відтепер стає реальністю.

«Це те, чого чекали 30 років!- акцентує очільник Вінниччини,- Питання Ямпільського мосту десятиліттями стояло «на паузі». Говорити – говорили. Та лише після минулорічної зустрічі президентів України та Молдови – Володимира Зеленського та Майї Санду одразу від слів перейшли до дій».

Рік тому, 12 січня, на зустрічі президентів України та Молдови йшлося про питання будівництва автомобільної магістралі, яка з’єднає столиці двох держав, а також нового транскордонного мосту через Дністер.

Один з проєктів стосується розвитку дорожньої інфраструктури на трасі «Кишинів – Сорока – Ямпіль – Київ».

Це дозволить створити найшвидший маршрут із центрального регіону України в країни Центральної та Південно-Східної Європи.

«Тоді Володимир Зеленський назвав цей задум «амбіційною ідеєю»,- зауважує Сергій Борзов,- Адже будівництво сучасної магістралі з’єднає Київ і Кишинів.

Проєкт «з нуля» – з новим техніко-економічним обґрунтуванням. Ямпільський міст через Дністер стане продовженням автошляху Р-08 “Немирів-Ямпіль”, який є частиною транспортного коридору між двома країнами». 

Невдовзі буде підписана відповідна Угода між Кабінетом Міністрів України та Урядом Республіки Молдова про будівництво автодорожнього прикордонного мостового переходу через річку Дністер на українсько-молдовському державному кордоні в районі населених пунктів Ямпіль – Косеуць.

Відповідне розпорядження видав Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль  від 19 січня 2022 р. № 61-р.

Новий міст буде споруджений на околицях прикордонного міста Ямпіль з української сторони та неподалік молдавського села Косеуць.

Під’їздом до нього з української сторони стане автошлях Т-02-02 «Могилів-Подільський-Ямпіль-Бершадь-Умань».

З іншого боку кордону він примкне до молдавської траси М2 «Кишинів-Сороки».

#ВеликеБудівництво_Вінниччина

#Великебудівництво

#ВеликебудівництвоПрезидентаЗеленського

Leave a reply