Заступники міського голови Олег Дмитрик та Людмила Трохимець, депутат міської ради Леонід Змієвець відвідали ветерана Другої світової війни Олексія Прокоповича Лисенка. Передали слова щирої шани та подяки від Іллінецького міського голови Володимира Ящука, побажали ще багато літ прожити у здоров’ї, увазі близьких та рідних, вручили продуктовий набір.
 
«Для всіх нас у такий важкий для України час особливого значення набувають слова – мир та перемога. Ці слова дуже важливі й для вас, воїнів, які 77 років тому здобули перемогу над нацизмом для майбутніх поколінь. Ваша героїчна боротьба з ворогом, самовідданість, патріотизм є взірцем для нинішніх захисників нашої держави. Вітаємо вас зі з Днем пам’яті та примирення та з Днем перемоги над нацизмом у Другій світовій війні, дякуємо за ваш подвиг», – звернулися до Олексія Прокоповича представники Іллінецької міської ради.
 
Ветеран з радістю приймав вітання та дякував за увагу. Він згадував далекі фронтові роки, розповідав про свій трудовий шлях після війни, про те, як живе зараз. Щедро ділився порадами у бджільництві, бо незважаючи на свій поважний вік, ще доглядає невелику пасіку. Олексій Прокопович щиро бажав нашим воїнам перемоги, а Україні миру, адже знає, якою дорогою ціною його було здобуто у Другій світовій війні.
Leave a reply