Підтримка кожної родини Захисників та Захисниць, які щодня боронять нашу країну, ризикуючи власним життям – одне із пріоритетних завдань влади. За дорученням Начальника Вінницької обласної військової адміністрації Сергій Борзов , його перший заступник Наталя Заболотна разом з головою Вінницької районної військової адміністрації Віталієм Урдзіком , заступниками голови Вінницької районної військової адміністрації Тетяною Каменщук та Володимиром Ковалем зустрілася з родинами військовослужбовців Іллінецької міської територіальної громади.
 
Перший заступник Начальника ОВА передала родинам військових продуктові набори, заслухала усі хвилюючі запитання та проблеми, з метою їх подальшого вирішення.
 
У зустрічі з родинами Захисників та Захисниць також взяли участь перший заступник міського голови Олег Дмитрик та заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Людмила Трохимець.
 
«У нашій області не ведуться активні бойові дії, тому ми, крім усіх військових та соціальних питань, маємо дбати і про інше, а особливо про родини наших Захисників та Захисниць. Дивлюся в очі матерів та маленьких дітей, які кажуть, що «мій батько бореться з ворогом», і мені б дуже хотілося, щоб вони не бачили всього цього…», – наголосила Наталя Заболотна.
 
Перший заступник Начальника ОВА під час робочого візиту до нашої громади також відвідала місцеві амбулаторії загальної практики сімейної медицини, де поспілкувалася з лікарями стосовно підтримки сімей військовослужбовців, оскільки через постійний стрес, який вони переживають, можуть загостритися хронічні хвороби.
 
«Дух наших воїнів напряму залежить від їхніх сімей. Ми повинні пам’ятати тих, хто боронить нашу Україну, і підтримувати та захищати їхні сім’ї. Дякуємо нашим Героям, за те, що ми можемо ходити по своїй рідній землі! Слава ЗСУ!» – сказала Наталя Заболотна.
Leave a reply