Нарада про підсумки виконання бюджету Іллінецької міської територіальної громади на І півріччя 2022 року

Нарада про підсумки виконання бюджету Іллінецької міської територіальної громади на І півріччя 2022 року
Про підсумки виконання бюджету Іллінецької міської територіальної громади та використання коштів за І півріччя 2022 року йшлося сьогодні, 14 липня, під час виробничої наради з начальниками управлінь міської ради, головними лікарями закладів охорони здоровʼя нашої громади, комунальних підприємств та закладів міської ради та керівниками бухгалтерсько-економічних служб, яку провели перший заступник міського голови Олег Дмитрик та начальник фінансового управління міської ради Тетяна Івашківська.
 
Перший заступник міського голови звернув увагу присутніх на особливості роботи бюджетоутворюючих підприємств міста та на проблеми, що виникли у ході виконання бюджету у звітному періоді. Також він наголосив на важливості у подальшому приділяти належну увагу питанням ефективного використання коштів.
 
Начальник фінансового управління міської ради Тетяна Івашківська ознайомила з основними показниками виконання бюджету за звітний період та наголосила, що виконання бюджету громади за власними надходженнями за І півріччя 2022 року забезпечено на рівні 93%.
 
Під час наради було заслухано звіти керівників бюджетних установ та комунальних підприємств про підсумки використання бюджетних коштів та власних надходжень у звітний період, а також визначено пріоритетні шляхи використання коштів у ІІ півріччі 2022 року.
Leave a reply