39 сесія міської ради 8 скликання

21 листопада відбулася 39 сесія міської ради 8 скликання, участь у якій взяло 16 депутатів. Першим депутати розглянули питання про внесення змін до бюджету міської об’єднаної територіальної громади. З інформацією з цього питання виступила начальник фінансового управління міської ради Тетяна Івашківська. Вона детально обгрунтувала необхідність прийняття змін до бюджету, що дасть можливість успішно завершити бюджетний рік та забезпечити стабільну роботу закладів соціальної сфери. Депутати одноголосно проголосували за проект рішення.

Далі було прийнято рішення про виділення матеріальної допомоги  учасникам АТО, жителям громади, котрі перебувають у складних життєвих обставинах, надано дозвіл міській раді на  передачу в господарське відання на баланс КП «Добробут» міської ради основних засобів та інших матеріальних активів, комунальному закладу «Центр культури, мистецтв та естетичного виховання міської ради» на здачу частини приміщення міської мультимедійної бібліотеки спортивному клубу «Атлант» для організації спортивних тренувань. Також депутати надали згоду на прийняття в комунальну власність об’єктів нерухомого майна державної власності, що знаходяться на балансі Іллінецької районної державної лікарні ветеринарної медицини, внесли зміни до  Програми поліпшення техногенної та пожежної безпеки населених пунктів та об’єктів усіх форм власності, розвитку інфраструктури підрозділів оперативно-рятувальної служби у Іллінецькій міській об’єднаній територіальній громаді на 2018-2020 роки та бюджету Паріївської сільської ради на 2018 рік,  затвердили План діяльності з підготовки проектів регуляторних актів Іллінецької міської ради на 2009 та розглянули проект рішення «Про затвердження Правила благоустрою території Іллінецької міської об’єднаної територіальної громади». Проект рішення про Правила благоустрою буде винесено на громадське обговорення, потім на розгляд Державного комітету регуляторної політики й лише після того на остаточне затвердження депутатами міської ради.

Народні обранці пітримали звернення Іллінецької міської організації Радикальної партії Олега Ляшка до Верховної Ради України щодо внесення змін до Закону України №5495 з вимогою заборонити експорт дров та розглянули ряд земельних питань.

В цілому засідання сесії відбулось конструктивно та продуктивно.

 

Leave a reply