Відбулася оперативна нарада, яку провів міський голова

Відбулася оперативна нарада, яку провів міський голова
Сьогодні, 12 вересня, відбулася щотижнева оперативна нарада з заступниками міського голови, секретарем міської ради, керуючим справами виконавчого комітету міської ради, начальниками управлінь та відділів міської ради, старостами старостинських округів, керівниками комунальних підприємств та установ міської ради, директорами освітніх закладів, завідуючими дошкільних навчальних закладів та позашкільних установ, а також головними лікарями закладів охорони здоров’я, яку провів міський голова Володимир Ящук.
Головний лікар комунального підприємства «Центр первинної медико-санітарної допомоги» міської ради Олександр Бабушок розповів про стан захворюваності на COVID-19 серед жителів Іллінецької міської територіальної громади.
За словами Олександра Бабушка, протягом останнього місяця спостерігається збільшення кількості випадків захворюваності на ГРВІ, в т.ч. захворюваності на гостру респіраторну коронавірусну хворобу.
Так, з 1 вересня у нашій громаді виявлено 19 випадків захворювання на COVID-19, з них 4 дітей.
Варто зазначити, що захворюваність на COVID-19 спостерігається й серед вакцинованих осіб, проте, у таких випадках, хвороба протікає у легкій формі.
Також Олександр Миколайович підкреслив, що з початку вакцинальної кампанії (квітень 2021 року) щеплення проти COVID-19 отримали 17 191 житель нашої громади, з них ІІ дозою вакциновано – 12 245 осіб. Отримали І бустерну дозу всього – 2249 осіб. IІ бустерну дозу отримали – 18 осіб.
Головний лікар КП «ЦПМСД» міської ради нагадав присутнім, що І бустерна доза проводиться через 6 місяців після завершення вакцинації двома дозами, а ІІ бустерна доза рекомендована щонайменше через чотири місяці від першої бустерної дози для наступних груп населення:
-особи віком понад 60 років;
-особи, які проживають у закладах догляду за літніми людьми, та особи з інвалідністю;
-особи з iмуносупресією;
-особи віком 18-59 років з медичними станами, які підвищують ризик тяжкого перебігу COVID-19 (перелік наведений у Таблиці до Позиції);
-особи віком 18-59 років із значними або складними потребами в галузі охорони здоров’я, або численними супутніми захворюваннями, які підвищують ризик важкого COVlD- 19.
Провести щеплення від коронавірусної хвороби можна в пунктах щеплення, які розміщені в кожній амбулаторії ЗПСМ (Іллінецькій, Бабинській, Борисівській, Жорницькій, Сороцькій).
Графік роботи:
-Іллінецька абулаторія ЗПСМ – робочі дні 08:00-18:00, вихідні та святкові дні 09:00-14:00;
-Інші (сільські) амбулаторії ЗПСМ – робочі дні 08:00-15:00.
Міський голова Володимир Ящук відзначив, що найважливішим питанням сьогодення є хід навчального процесу у закладах освіти нашої громади, безпека усіх його учасників та підготовка житлово-комунальних господарств громади та обʼєктів соціальної сфери до роботи в осінньо-зимовий період.
За підсумками наради прийнято відповідні рішення та визначено напрямки подальшої роботи.
Leave a reply