848 переселенців, котрі змушені були залишити свої домівки через війну та нині проживають на Іллінеччині, отримали статус внутрішньо переміщених осіб

848 переселенців, котрі змушені були залишити свої домівки через війну та нині проживають на Іллінеччині, отримали статус внутрішньо переміщених осіб
Наприкінці березня органи соціального захисту населення, центри надання адміністративних послуг, уповноважені особи виконавчого органу сільських, селищних, міських рад розпочали реєстрацію внутрішньо переміщених осіб та прийом заяв для оформлення їм грошової допомоги.
Станом на 4 квітня у Центрі надання адміністративних послуг Іллінецької міської ради та старостатах нашої громади зареєструвались 707 переселенців з регіонів, де тривають активні бойові дії, серед яких 190 дітей.
141 людина зареєструвалась у відділі соціальної підтримки пільгових категорій громадян та осіб з інвалідністю №2 Іллінці управління праці та соціального захисту населення Вінницької районної державної адміністрації. Зокрема разом з дорослими статус внутрішньо переміщених осіб отримали 57 дітей.
Оскільки таких людей багато і саме від реєстрації залежитиме чи отримають вони державну грошову допомогу, спеціалісти з соціальних питань управління соціального захисту та охорони здоров’я міської ради, працівники Центру надання адміністративних послуг, діловоди, старости, фахівців відділу соціальної підтримки пільгових категорій громадян та осіб з інвалідністю №2 Іллінці управління праці та соціального захисту населення Вінницької РДА працювали у вихідні дні. А з понеділка по п’ятницю їх робочий день триватиме до 20 години.
Незважаючи на перезавантаження програми, ця робота продовжується.
Важливо, щоб родини переселенців не тільки отримали відповідне соціальне забезпечення, а й відчували розуміння й чуйне ставлення жителів нашої громади. У разі потреби допоможіть людям, які через війну втратили все. Навіть ваші добрі та щирі слова підтримки потрібні їм у такий важкий час.
Leave a reply