Аграрії Іллінеччини розпочали посів ярих культур

Аграрії Іллінеччини розпочали посів ярих культур
За оперативною інформацією управління економічного розвитку та інвестицій Іллінецької міської ради, сільськогосподарськими підприємствами громади активно проводяться весняно-польові роботи.
 
Наразі сільськогосподарськими підприємствами вживається комплекс заходів із закриття вологи та підготовки грунту під посів ярих культур. Проведено підживлення озимих зернових та озимого ріпаку, внесено мінеральні добрива. Розпочато посів таких важливих для забезпечення продовольства культур, як яра пшениця та ярий ячмінь. Посіяно 90% до прогнозованих площ гороху.
 
Слід відмітити, що посівна кампанія поточного року супроводжується рядом ускладнень. Зокрема внаслідок недостатньої кількості опадів за останні місяці, спостерігається дефіцит продуктивної вологи у грунті, що загрожує зрідженням посівів озимих культур. Є труднощі із забезпеченням мінеральними добривами та паливно-мастильними матеріалами.
 
Та аграрії Іллінеччини розуміють важливість надійного тилу для захисту Батьківщини. Тому роблять все можливе для того, аби поля колосилися житом-пшеницею й наша країна була з хлібом.
Leave a reply