Аграріїв Іллінеччини вітали з професійним святом

У неділю працівники сільського господарства України відзначатимуть професійне свято. Офіційні ж урочистості з цієї нагоди на Іллінеччині відбулися напередодні – 16-го листопада – в районному будинку культури. З професійним святом трудівників сільськогосподарських підприємств Іллінеччини вітали: голова районної державної адміністрації Андрій Лисак, заступник голови районної ради Віктор Нечипоренко, Іллінецький міський голова Володимир Ящук, голова Іллінецької профспілкової організації працівників агропромислового комплексу району Ніна Яворська, голова районної Спілки учасників АТО та ветеранів інших бойових дій Микола Стельмащук та представники переробних підприємств.

«Благородна і непроста хліборобська праця була і залишається визначальною складовою розвитку держави, запорукою її процвітання. Від ваших працелюбних рук, вашого уміння працювати на землі і душі, яку ви вкладаєте в цю справу, залежить благополуччя кожної сім’ї, стабільність і процвітання нашої громади та держави. Тому ваше професійне свято вже давно стало святом народним!
Сьогодні я від жителів двадцятитисячної Іллінецької міської об’єднаної територіальної громади  говорю вам слова щирої вдячності за вашу невтомну працю, любов до рідної землі та  хліб на нашому столі», – звернувся до учасників урочистостей міський голова Володимир Ящук.

Володимир Миколайович побажав усім працівникам сільського господарства здоров’я, родинного тепла і злагоди, миру, добра, достатку.

До свята кращих працівників аграрної галузі та ветеранів праці було нагороджено грамотами міської ради, подяками районної державної адміністрації та районної ради, грамотами  профспілкової організації з врученням грошових винагород.

Також сільгоспвиробників привітали представники переробних підприємств – ТОВ «Люстдорф» та ТОВ «Іллінецький цукровий завод». Вони відзначили грамотами та грошовими  винагородами сільськогосподарські підприємства з якими найбільш активно співпрацюють.

Святковий настрій присутнім подарували самодіяльні артисти, аматорські колективи районного будинку культури та сільських клубних закладів. На завершення свята усіх присутніх почастували смачним короваєм.

Leave a reply