Аматорський турнір з волейболу

11 лютого 2018 року в спортивному залі Дитячо-юнацької спортивної школи Іллінецької міської ради  відбувся відкритий аматорський турнір з волейболу серед чоловічих команд, присвячений 29-ій річниці виведення обмеженого континенту радянських військ з Республіки Афганістан. Змагання були організовані ДЮСШ Іллінецької міської ради, громадською організацією «Іллінці – наше місто», районною спілкою ветеранів Афганістану (воїнів-інтернаціоналістів) за підтримки управління освіти міської ради.

У турнірі взяли участь спортсмени з м.Іллінці (2 команди), з Оратівського району, з м. Липовець та  м. Тетіїв Київської області. У складі кожної команди були  учасники бойових дій на території інших держав.

Глядачі, яких у спортзалі зібралось чимало, стали свідками семи безкомпромісних, по-спортивному напружених матчів.

У фінальній грі, де  зустрілись команди з м. Іллінці та Оратівського району, перемога дісталась нашим землякам. У поєдинку за третє місце команда «Групи здоров’я» з  Іллінців  перемогла  команду  волейболістів з м. Тетіїв.

Команді-переможцеві турніру було вручено пам’ятний кубок, призерам –  грамоти, членам команд –  дипломи та пам’ятні медалі.

Leave a reply