Бал відмінників 2017

17 листопада 2017 року в  Іллінецькому  навчально-виховному комплексі “Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – гімназія №2”  відбувся традиційний бал відмінників. Цьогоріч він був незвичайний, його  тема – «Вода у житті людини». Декорації, якими була оформлена актова зала, перенесли усіх присутніх до підводного королівства. Учениці 10 класу: Скляр Вікторія, Крикун Ольга та Мазур Ірина  були головними розпорядниками балу.

З дозволу Короля і Королеви, балу відмінників 2016 року, Телеваня Петра та Гук Марії розпочалось урочисте дійство. До зали заходили відмінники навчання, кожен з них приніс ємність із забарвленою водою та пояснив, чому вода саме такого кольору. Протягом  заходу  на учасників свята чекали сюрпризи та вітання. Незабутнім став виступ учителів з назвою «Балу-17, він випускник». Образ Балу втілив учитель фізкультури Владислав Пославський. На згадку учителі вручили учням кульки, які символізували найкращі риси характеру.

Цікавим та захоплюючим стали танцювальне попурі, конкурс на спритність та флешмоб.

Надзичайно зворушливим був танець поваги та вдячності батькам та вчителям. Цей танець був і для тих, хто востаннє на шкільному балу – одинадцятикласників. Та ось настає наурочистіша мить – оголошують Короля та Королеву 2017 року. Ними стали Пустовіт Ярослав та Колосенко Анна, яких привітали у колі пошани.

Leave a reply