Бал відмінників 2018

30 листопада 2018 року в  Іллінецькому навчально-виховному комплексі “Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – гімназія №2” відбувся традиційний бал відмінників. Саме він був присвячений її величності – музиці, а його символами стали нотки.

Симфонію вечора писали дивовижні розпорядниці: Мазур Ірина, Скляр Вікторія та Крикун Ольга. У залі були присутні вчителі, адміністрація школи, шкільний парламент, Рада гімназії, редакція газети “Авеста”, батьки, рідні і друзі відмінників.

За традицією свято розпочалося з дозволу короля та королеви балу відмінників 2017 року, а саме: Пустовіта Ярослава та Колосенко Анни. Після цього до зали були запрошені відмінники з парами. Кандидатами на місце короля та королеви балу відмінників 2018 року були: Білозор Ірина, Петренко Тетяна, Патик Ірина, Колосенко Анна, Скидан Тетяна, Максим’як Ангеліна, Барицька Світлана, Пустовіт Ярослав. Лише глядачі могли обирати переможців.

Кожен відмінник представив свою музичну візитку і пояснив, чому обрав саме цю пісню.

Допоки тривало голосування, свої музичні вітання дарували Гончарук Юлія та Саволюк Наталія. Справжньою родзинкою вечора стала жива музика, адже на бал завітали музиканти Гусарін Михайло і Колібабчук Назар.

Надзвичайно зворушливим був танець поваги та вдячності батькам та вчителям. Цей танець був і для тих, хто востаннє на шкільному балу – одинадцятикласників. Та ось настає найурочистіша мить – оголошують Короля та Королеву 2018 року. Ними стали Пустовіт Ярослав та Патик Ірина, яких привітали у колі пошани.

Leave a reply