Без прикладу нічому не вивчишся

Під таким девізом пройшов тиждень педагогічної майстерності в Іллінецькому дошкільному навчальному закладі №5 «Колосок».

Якщо робити щось, то творчо! Інакше – навіщо?   Так в  рамках тижня вихователі  ділились своєю творчістю , креативністю,  знаннями та вміннями. Згідно з планом тиждень був насиченим, цікавим та захоплюючим, і це  було видно з непідкупних поглядів малечі . Своїм  досвідом роботи, методичним матеріалом, індивідуальними  розробками  ділились  педагоги Ірина Фарисей, Ніна Свинар, Марина Шевчук. Про те, що потрібно впевнено йти в ногу з часом, засвідчив майстер – клас для педагогів, який   провела  завідувач  дошкільного закладу  Лариса Мазур.

Свою майстерність показали не лише педагоги, а  й батьки наших вихованців, які долучились до акції «Новорічна прикраса власними руками», завдяки якій у дитячому садку відчувається атмосфера свят.  А ще батьки дошкільної групи   мали змогу  розважитись разом з дітьми, відпочити та продемонструвати свої спортивні здібності.

Дуже добре, що у  нашій сфері  відбуваються такі тижні педагогічної майстерності. Завдяки таким заходам можна проявити себе, свою індивідуальність, обмінятися досвідом, поспілкуватися зі  своїми колегами.

Leave a reply