Бібліотекарі громади приймали вітання з професійним святом

Бібліотекарі громади приймали вітання з професійним святом
Сьогодні — Всеукраїнський день бібліотек. З цієї нагоди у приміщенні Іллінецької міської мультимедійної бібліотеки зібралися працівники бібліотечної галузі нашої громади. Аби привітати бібліотекарів, на свято завітала заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Людмила Трохимець.
Людмила Михайлівна передала щирі вітання з професійним святом від міського голови Володимира Ящука. Подякувала бібліотекарям за творчу сумлінну працю, за вірність обраному фаху, активність та ініціативу.
«Діяльність бібліотечних установ нашої громади – багатогранна, а праця бібліотекарів – надзвичайно потрібна. Можу з впевненістю сказати, що в цьому залі немає випадкових людей. Адже усі ви ентузіасти, закохані у книгу, справжні фахівці бібліотечної справи, спеціалісти у сфері культури, відповідальні, освічені, творчі, креативні, – наголосила у своєму виступі Людмила Трохимець.
Наші бібліотеки надають чимало якісних послуг, серед яких не лише великий вибір літератури на будь-який смак, а й вільний доступ до мережі Інтернет, друк інформації, виготовлення ксерокопій. Люди поважного віку на базі інтернет-центру мультимедійної бібліотеки мають можливість здобути онлайн освіту з цифрової грамотності. Бібліотекарями організовуються різноманітні культурно-просвітницькі заходи, творчі зустрічі, презентації книг, майстер-класи. Під час карантину було активізовано роботу в онлайн форматі, яка спрямована саме на те, щоб зацікавити дітей та молодь читати книги».
Людмила Михайлівна побажала бібліотекарям творчої наснаги, міцного здоров’я, натхнення, радості, щастя та подальших успіхів у благородній просвітницькій справі.
З нагоди професійного свята, за значний особистий внесок у розвиток бібліотечної справи, активну участь культурному житті Іллінецької міської територіальної громади кращих фахівців галузі було відзначено Почесними грамотами Департаменту гуманітарної політики Вінницької обласної державної адміністрації, Іллінецької міської ради, управління культури міської ради з врученням пам’ятних подарунків.
Директор Іллінецької міської мультимедійної бібліотеки Наталія Покрищук від усіх працівників бібліотек подякувала міській владі за активну роботу щодо модернізації бібліотечних закладів, приведення їх у відповідність до сучасних вимог, створення комфортних умов для читачів, перетворення бібліотек на інформаційно-комунікативні центри.
Leave a reply