Бібліотеки Іллінецької громади приєдналися до Всеукраїнської акції «16 днів проти насильства»

Бібліотеки Іллінецької громади приєдналися до Всеукраїнської акції «16 днів проти насильства»

Щорічно бібліотечна спільнота підтримує акцію «16 днів проти насильства». З 26 листопада по  10 грудня вона активізує свої зусилля заради об’єднуючої мети: збільшити розуміння та обізнаність про всі форми насильства, створити соціальний простір вільний від насильства.

Так, у міській мультимедійній бібліотеці організовано виставку-заклик «Мій улюблений світ без насильства, без жорстокості, болю і зла», де зібрано багато книг, фото, публікацій з періодичних видань присвячених актуальним для українського суспільства проблемам подолання насильства в сім’ї, забезпечення рівних прав жінок та чоловіків, недопущення випадків насильства щодо дітей та підлітків.

У сільських бібліотеках оформлено тематичні розкладки «16 днів без насильства» (Іллінецька, Тягунська, бібліотеки), «Насиллю-НІ!» (Василівська бібліотека), «Стоп – насильству» (Бабинська, Сорокська бібліотеки), «Насильству нема виправдання» (Даньківська бібліотека).

Також  у бібліотеках відбулися бесіди  «Світ без насилля» (Паріївська, Якубівська, Сорокська бібліотеки), інформаційна хвилинка «Протидія жорстокому поводженню з дітьми» (Якубівська  бібліотека), в Хрінівській бібліотеці відбувся діалог «Ми проти насилля», на яких школярі дізнались, які дії називають насильством, які існують його види та прояви, навчилися за допомогою прикладів розуміти причини та наслідки насильства.

В Іллінецькій міській бібліотеці для дітей відкрито інформаційну виставку-пораду «Скажи разом з нами «Ні» булінгу».

На виставці представлені художні твори, у яких наводиться інформація й факти про будь-які прояви насилля та досвід з подолання проблем у суспільстві.

Leave a reply