Булінг у школі. Що робити?

Булінг у школі. Що робити?

Булінг – це ситуація, яка може статися з кожною дитиною.

Це агресивна та вкрай неприємна поведінка однієї дитини або колективу щодо іншої. Це – цькування, постійний фізичний і психологічний тиск.

Якщо дитина зазнає цькування з боку однолітків, інших дітей, дорослих, або є свідком подібної поведінки стосовно інших, то їй будуть корисними такі поради:

Не замовчуй проблему і не бійся звертатися по допомогу до дорослих (батьків, учителів, державних органів та служби у справах дітей).

Якщо потрібна термінова допомога, звертайся на гарячу лінію 116-111 або 116-123.

Якщо ти хочеш порадитися з юристом, телефонуй на всеукраїнську гарячу лінію системи безоплатної правової допомоги 0-800-213-103 (цілодобово, безкоштовно).

Говоріть з Вашими дітьми, будьте уважні до їхньої поведінки і настрою, звертайте увагу на те, чим і як вони граються та що розповідають про школу, і тоді Ви не проґавите проблеми, які їх можуть спіткати й будете поряд, аби допомогти.

Якщо потрібна безкоштовна юридична порада, звертайтесь до Гайсинського місцевого центру з надання БВПД за адресою: м. Гайсин, вул. І. Франка, 28 або ж телефонуйте (04334) 20100, 20111, (097) 2246696.

Leave a reply