Бути донором – це благородно і корисно!

Бути донором – це благородно і корисно!

Сьогодні, 21 грудня, в комунальному некомерційному підприємстві «Іллінецька міська лікарня» міської ради проводився День донора.

Здати кров для порятунку життя інших людей завітали, як постійні донори, так і ті, хто зважився на цей благородний вчинок вперше.

Впродовж дня участь в акції взяли 28 жителів Іллінецької міської територіальної громади, хоча бажаючих прийшло значно більше. Спільними зусиллями вдалося зібрати майже 14 л донорської крові, яка допоможе врятувати життя та вилікуватись від важких хвороб.

«Бути донором – це благородно і корисно! Це корисно не тільки тим, кому вчасно перелита кров може врятувати життя, але й тим, хто її здає. Регулярна здача крові стимулює загальну активацію та відновлення організму, сприяє нормалізації кровообігу, запобігає серцево-судинним захворюванням, стимулює імунну систему. Ми надзвичайно вдячні всім хто сьогодні відгукнувся та долучився до такої суспільно важливої акції та готовий прийти на допомогу людям, здоров’ю яких загрожує небезпека», – сказала лікар-трансфізіолог Вінницької обласної станції переливання крові Наталія Лабунська.

 

Leave a reply