Чарівна душа української пісні

30 листопада 2018 року  в Центрі дитячої та юнацької творчості відбувся музичний вечір як заключний етап виховного проекту національно – патріотичного спрямування «Чарівна душа української пісні». Вихованці молодшої, середньої і старшої груп Студії естрадного співу здійснили кропітку роботу зі збору інформації про солістів – аматорів і сучасних авторів української пісні, наших земляків; підібрали відповідні за змістом тексти, відео і віршовані твори, розучили українські народні пісні.

На захід були запрошені батьки, народне аматорське тріо районного будинку культури «Горлиця», виконавці – аматори фольклорних пісень с. Паріївка, педагоги закладу. Вихованці доторкнулися до витоків української пісні, відчули глибинний зміст народних традицій, культури і побуту. Лунали пісні місцевих авторів Олександра Пільчена та Євгенія Денисюка.

Свято об’єднало в одну родину всіх присутніх. Завдяки проектній діяльності в учнів та підлітків, залучених до роботи, проросли паростки почуття гордості за нашу країну та її народ.

Leave a reply