Чемпіонат бригад екстреноїмедичної допомоги «Подільський медичний екстрим – 2018»

На Вінниччині стартував ІІІ обласний чемпіонат бригад екстреноїмедичної допомоги «Подільський медичний екстрим – 2018»

06 вересня, в м. Бар проведено чемпіонат бригад екстреної медичної допомоги «Подільський медичний екстрим – 2018» .
У змаганнях, які уже втретє відбуваються на теренах області, взяло участь 13 команд.
Учасники демонстрували свою фаховість у 10 різноманітних конкурсах. Три дні справжнього екстриму, безліч завдань різної складності. Умови, в яких працювали бригади – максимально-наближені до реальних.
Медики надавали допомогу постраждалим від пожеж, вибухів, вогнепальних поранень, побутових травм, ДТП, при падінні з висоти, отруєнні фосфорорганічними речовинами, та подібних ситуаціях, які потребують екстреної лікарської допомоги. Команди працювати злагоджено, винахідливо та на максимальних швидкостях. Переможців визначили за сумою балів, яку учасники отримають в ході виконання конкурсних завдань. Наша команда увійшла в п’ятірку кращих команд. За підсумками змагань найкраще з усіма завданнями впоралась команда з міста Бар. Вони стали чемпіонами змагань, друге місце – команда з Вінниці, третє місце команда з Калинівки, четверте місце отримала команда з Іллінців.
Усі учасники наголошують: такі змагання – гігантський багаж навичок та знань, незабутній досвід, велика кількість адреналіну, вражень та емоцій.

Leave a reply