Через навчання - до безпеки та добробуту!

Наближається час проведення Всеукраїнської акції “16 днів без насильства”, яка триватиме з 25 листопада по 10 грудня, в тому числі й під час 2 грудня – Всесвітнього дня боротьби за скасування рабства.

За сприяння й підтримки Департаменту соціальної та молодіжної політики Вінницької обласної державної адміністрації  Вінницька обласна правозахисна організація “Джерело надії” розпочала цикл семінарів-тренінгів “Ідентифікація постраждалих осіб та механізм взаємодії суб’єктів, які проводять заходи з протидії торгівлі людьми». Заходи відбудуться у п’ятьох об’єднаних територіальних громадах з метою покращення інформаційно-просвітницької та ідентифікаційної роботи фахівців, які можуть контактувати з особами, ймовірно постраждалими від торгівлі людьми.

21 листопада 2017 року в Іллінецькій міській об’єднаній територіальній громаді тренером Маргаритою Хазіною було проведено вступний семінар-тренінг.

“У нашому районі є певна кількість чоловіків та жінок, які, у силу об’єктивних обставин, виїхали на заробітки в інші країни, – розповіла у ході проведення семінару-тренінгу заступник Іллінецького міського голови  Людмила Трохимець, – комусь з них по-справжньому пощастило, але є і такі, хто повернувся з численними фізичними та психологічними травмами. Їх родини дуже страждають”.

“Ми плануємо розвивати громаду за рахунок внутрішніх інвестицій. Це створить нові робочі місця, а також дасть змогу залишити людський ресурс у громаді”, – зазначив перший заступник міського голови Олег Дмитрик.

Фахівцем Катериною Яковенко A21 Ukraine були продемонстровані схеми трудового рабства, ланцюги злочинних дій торговців людьми, індикатори обману при вербуванні, правила безпечної подорожі, а також подані ідентифікаційні ознаки осіб, які є постраждалими від злочину торгівлі людьми.

Маргарита Хазіна акцентувала увагу учасників семінару-тренінгу на тому, що співпраця представників органів виконавчої влади, громадськості та міжнародних організацій у виявленні, ідентифікації та наданні допомоги особам, постраждалим від торгівлі людьми – запорука успішної діяльності у сфері протидії торгівлі людьми, зокрема, реінтеграції постраждалих.

Тренери вкотре нагадали, що за допомогою можна звернутися за безкоштовним телефоном Національної гарячої лінії з протидії торгівлі людьми 527.  У Вінницькій області – 0-800-75-04-75.

Leave a reply