Чудова сімка

12 грудня 2017 року на базі Іллінецької загальноосвітньої школи І – ІІІ ступенів №1 відбувся математичний конкурс «Чудова сімка». Для участі в конкурсі прибули математики – інтелектуали з Іллінецького навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів – гімназія №2», Жорнищенської  загальноосвітньої школи І – ІІІ ступенів, Іллінецьких загальноосвітніх шкіл І – ІІІ ступенів №1 та №3.

Мета гри – активізувати діяльність учнів, поглибити їх знання з математики, стимулювати активну творчу роботу школярів, розвивати логічне мислення, кмітливість, уміння діяти в нестандартних ситуаціях, виховувати цілеспрямованість.

Під час конкурсу  команди пройшли не одне випробування,  в яких учні продемонстрували не лише знання математики чи фізики, а й чудову обізнаність у музиці, історії, літературі. Деякі конкурси вимагали фізичної вправності та уміння швидко приймати креативні рішення.

За підсумками конкурсу перше місце поділили команди «Люди Y» (Іллінецька загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів №1) та «4+» ( Іллінецький НВК «Загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів – гімназія №2»), друге – «Знавці»  ( Жорнищенська  загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів), третє – «Фантастична сімка» (Іллінецька загальноосвітня школа  І – ІІІ ступенів №3).

Такі змагання виховують толерантне ставлення один до одного, вміння працювати в команді, демонструвати  багатство і красу світу математики.

 

 

Leave a reply