День молоді святкували весело та активно

В останню неділя червня центр нашого містечка заполонила  краса та юнь. Саме у неділю, 25 червня, уся Україна святкувала День молоді.

Долучилась до святкування й молодь Іллінецької міської об’єднаної територіальної громади. За підтримки міської ради організовано й проведено спортивно-розважальні заходи: велопробіг, у якому взяли участь понад 100 активних і спортивних містян, та інтелектуально-динамічний  квест молодіжних команд нашої громади.  За приз міського голови змагались молодіжні збірні сіл Борисівки, Красненького, Сороки, Павлівки, Хринівки, Іллінецького державного аграрного коледжу та старшокласники міських шкіл.  Команди проходили спеціально підібрані маршрути, виконували цікаві завдання та відповідали на запитання історично-краєзнавчого змісту. Справно та швидко впоралася команда «Рейнджери» аграрного коледжу за що отримала грошову винагороду – 500 грн. Решта гравців – пам’ятні сувеніри та солодощі.

Яскравим, феєричним та прекрасним був виступ вихованців Калинівського технологічного технікуму. Цей технікум є кузнею професійних кадрів з перукарського мистецтва, декоративної косметики та моделювання сучасного одягу. Дівчата вражали власноруч пошитими сукнями.

Присутніх свята вразила майстерність і наших молодих перукарів з салонів-краси «Ажур» та «Наталі»: Наталії Олійник, Анни Урбанської, Ірини Герасимчук, Наталії Ямкової, Христини Сікорської, які взяли участь у містечку-краси. Це  була родзинка свята. Моделями для зачісок, а саме плетіння, могли стати усі бажаючі. Тому на Fashion-доріжці дефілювали  іллінчанки  від 3 до 33 років.

Кульмінацією молодіжного святкування стало відкриття урочистої церемонії нагородження номінантів у конкурсі «Молода людина року». Міський конкурс проводиться  вперше з метою виявлення ініціативних і талановитих особистостей, відзначення інтелектуальної та професійної молоді. Трудові колективи, громадські організації, професійні спілки надсилали клопотання на розгляд оргкомітету конкурсу. Було подано 30 кандидатур у 17 номінаціях. Під звуки фанфар та гучні глядацькі оплески переможці та лауреати отримували  відзнаки та цінні подарунки  особисто від міського голови Володимира Ящука.

Молодих людей привітали зі святом міський голова Володимир Ящук, заступник міського голови Людмила Трохимець, заступник голови райдержадміністрації Валентина Поїзд. До вітань, котрі звучали на адресу молоді Іллінецької міської об’єднаної територіальної громади, приєдналися громадська організація «Діалог»  та доброволець Корпусу Миру Ектор Рівера із США. Ними були вручені Подяки найактивнішій молоді, енергійній, талановитій, інтелектуальній, котра само стверджується і живе громадськополітичним життям.

Упродовж розважальної програми, урочистої церемонії  для усіх присутніх іллінчан та гостей міста співали й танцювали  зірки місцевого небосхилу. А на завершення – молодіжна дискотека просто неба.

Leave a reply