День відкритих дверей в Іллінецькому ДНЗ №5 «Колосок»

З метою популяризації діяльності дошкільного закладу, активізації взаємодії педагогічного колективу і сімей вихованців, 21 листопада в Іллінецькому ДНЗ № 5 «Колосок» проводився День відкритих дверей. Дитячий садок радо зустрів маленьких гостей та їх батьків . Для дошкільнят, їх батьків та вихователів це хороша нагода поспілкуватися та вирішити певні проблеми. Основною метою заходу було ознайомлення батьків з роботою дошкільного закладу та надання необхідних рекомендацій щодо зарахування дітей у ДНЗ. Робота педагогічного колективу була спрямована, на виконання запланованих заходів, які дали можливість всебічно познайомити батьків з умовами перебування дітей у дошкільному закладі, переглянути організацію навчально-пізнавальної діяльності. Батьки побачили, як відбувається щоденний навчально-виховний процес в дитсадку. Вихователі та діти займалися звичними справами: проводили бесіди та спостереження, ранкову гімнастику, заняття з навчання грамоти, художньо-естетичного, пізнавального та фізичного розвитку, снідали та обідали. Всі заходи відбувалися в ігровій формі. Батьки також мали змогу брати безпосередню участь в освітньому процесі та отримати консультації за запитом.

Гарні враження у батьків залишились від перегляду розваги, яку підготували разом з дітьми музичний керівник – Наталя Письменна та вихователі- Ніна Свинар, Ірина Фарисей, Марина Шевчук. Талановиті малята поважно читали вірші, співали, грали ігри та розважали гостей запальними таночками.

Батьки ознайомилися з організацією харчування дітей. Несподіванкою для батьків стала дегустація страв.

Завершився день відкритих дверей зустріччю батьків та завідувача закладу Ларисою Мазур, яка розповіла про організацію освітнього процесу в закладі дошкільної освіти.

Підводячи підсумок проведеного заходу педагоги і батьки зійшлися на думці, що така форма роботи є ефективною і потрібною.

Leave a reply