День знань!

День знань – особливе свято! 1 вересня завжди яскраве, емоційне, сповнене хвилювання. Звідусіль лунає урочиста музика, чути теплі поздоровлення. Це день нових вражень ,переживань, надій і несподіваних зустрічей.

У школах Іллінеччини традиційно по-родинному пройшло свято Першого дзвоника, який сповістив учнів, батьків та вчителів про початок нового навчального року.

Після літніх канікул діти знову повертаються за шкільні парти, щоб поринути у світ нових знань.

Це особливе свято як для тих, хто цього року відкриє двері у Країну Знань, а це – 222 першокласники, так і для тих, хто вийшов на фінішну пряму – одинадцятикласників.

Це велике свято й для батьків, адже для кожного з них діти – гордість, надія, тож на святкові лінійки прийшли цілими родинами.

З Днем знань та початком нового навчального року учнів, батьків та педагогічний колектив Іллінецького НВК «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів –гімназія №2» привітала заступник міського голови з гуманітарних питань Людмила Трохимець. У вітальному слові зазначила, що першокласники 2019 року продовжують навчання в “Новій українській школі”. А майбутнім випускникам побажала успішного та гарного навчального року на порозі дорослого та самостійного життя.

Від Іллінецької міської ради першокласникам були вручені подарунки.

У черговий раз школи гостинно відчинили для учнів свої двері і запросили у просторі і затишні класи, щоб набиралися мудрості і знань, щоб наповнювали своє серце любов’ю і добротою, щоб вчилися долати труднощі і впевнено крокувати до своєї мети.

Leave a reply