Депутати Іллінецької міської ради розпочали свою роботу в цьому році

Сьогодні відбулося пленарне засідання 56 сесії міської ради 8 скликання, участь у якому взяло 18 народних обранців. Депутати розглянули 38 питань, 23 з яких стосувались землеустрою та землекористування.
На сесії затверджено звіт міського голови про здійснення державної регуляторної політики виконавчими органами Іллінецької міської ради за 2019 рік та План роботи Іллінецької міської ради на 2020 рік. Внесено зміни до бюджету Іллінецької міської об’єднаної територіальної громади та погоджено передачу коштів між бюджетами.
Депутати прийняли рішення про виділення 11 учасникам АТО/ООС матеріальної допомоги для вирішення соціально-побутових питань чи придбання дров. 48 жителям об’єднаної громади, які звернулись з відповідними заявами, надано матеріальну допомогу на лікування та у зв’язку зі складним матеріальним становищем. В цілому з місцевого бюджету на виплату допомог у січні виділено понад 70 тисяч гривень, ця сума постійно збільшується, адже зростає кількість звернень. Кожна із заяв була попередньо розглянута на засіданні постійної комісії з питань планування фінансів і бюджету, соціально-економічного розвитку територіальної громади та визначено розмір виплат.
Ухвалено рішення про прийняття в комунальну власність Іллінецької міської об’єднаної територіальної громади меморіальних комплексів та пам’ятних знаків, зокрема Меморіалу Слави воїнам, що загинули у Другій світовій війні, пам’ятних знаків воїнам-афганцям та учасникам ліквідації аварії на Чорнобильській АЕС у м.Іллінці. На сьогодні меморіальний комплекс потребує капітального ремонту, то ж таке рішення дасть можливість поетапно проводити ці роботи.
Надано частину приміщення Хрінівської філії Іллінецької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №1 в оренду для розміщення Хрінівської сільської бібліотеки-філії. У планах її переобладнати в сучасний мультимедійний заклад.
Затверджено оновлену містобудівну документацію по трьох населених пунктах – генеральні плани та плани зонування території сіл Якубівка, Уланівка, Лугова, що дасть можливість жителям цих громад оформити земельні ділянки, які на сьогодні рахуються за межами населених пунктів. Крім того – це важливі містобудівні документи, що передбачають регулювання та планування забудови населених пунктів.
Володимир Миколайович подякував депутатам за плідну злагоджену ефективну роботу та побажав успішного 2020 року.

Leave a reply