Депутати міської ради надали згоду на добровільне приєднання сіл Паріївка та Райки до Іллінецької міської об’єднаної територіальної громади

Сесійне засідання, яке відбулось сьогодні в адмінбудинку міської ради, стало  подією суспільної ваги як для міської об’єднаної територіальної громади, так і для жителів сіл Паріївка та Райки. Після року сумнівів, диспутів, активного громадського обговорення депутати Паріївської сільської ради 26 червня на 14 сесії сільської ради прийняли рішення про добровільне приєднання до міської об’єднаної територіальної громади. У свою чергу, розглянувши пропозицію Паріївської сільської ради, сьогодні вже депутати міської ради одноголосно надали згоду на добровільне приєднання сіл Паріївка та Райки Паріївської сільської ради до Іллінецької міської об’єднаної територіальної громади. Надалі обидві громади повинні підготувати проект рішення «Про добровільне приєднання сіл Паріївка та Райки Паріївської сільської ради до Іллінецької міської об’єднаної територіальної громади», який має пройти правову експертизу в обласній державній адміністрації на відповідність нормам чинного законодавства та Конституції України. Лише після отримання позитивного висновку облдержадміністрації, буде ухвалено остаточне рішення про приєднання. Володимир Миколайович подякував жителям Паріївки та Райків за довіру та запевнив, що в єдиній команді буде реалізовано чимало добрих справ для людей.

Вцілому на сесійному засіданні  було розглянуто 47 питань, із них 19, що стосувались землеустрою та земельних відносин. Присутні на сесії депутати підтримали всі проекти рішень, адже попередньо вони були детально опрацьовані  постійними комісіями міської ради.  Серед розглянутих питань: «Про внесення змін до бюджету Іллінецької міської об’єднаної територіальної громади на 2017 рік», зокрема надання субвенції районному бюджету в розмірі 200 тис.грн на утримання бібліотек централізованої бібліотечної системи, 90 тис.грн. – дитячо-юнацької спортивної школи, 300 тис.грн для оплати праці соціальних працівників комунального закладу «Територіальний центр соціального обслуговування», котрі опікуються одинокими немічними жителями об’єднаної територіальної громади. Також було виділено матеріальну допомогу 30 учасникам антитерористичної операції на Сході України в розмірі 3 тис.грн. кожному, надано 15 жителям району допомогу на лікування, передано 16,9 тис.грн управлінню праці та соціального захисту населення райдержадміністрації для компенсації превізникам за безкоштовний проїзд членів сімей загиблих захисників України. Крім того депутатами ухвалено рішення «Про встановлення місцевих податків і  зборів у Іллінецькій міській об’єднаній територіальній громаді та затвердження Положень про порядок їх обчислення та сплати», «Про встановлення розміру орендної плати за земельні ділянки на території Іллінецької міської об’єднаної територіальної громади», «Про затвердження Програми по охороні навколишнього природного  середовища та положення про сільський фонд охорони навколишнього природного  середовища», «Про затвердження Положення про конкурсний відбір виконавця проведення земельних торгів (аукціонів) з продажу земельних ділянок (або прав на них) несільськогосподарського призначення на території Іллінецької міської ради  та інші.

Ряд рішень стосувались організації діяльності Тягунського старостату в складі об’єднаної громади: «Про реорганізацію Тягунської сільської ради шляхом приєднання до Іллінецької міської ради»,  «Про   внесення    змін  до  кількісного та персонального складу виконавчого комітету    Іллінецької   міської   ради 8 скликання», «Про внесення змін до рішення 2 сесії Іллінецької міської ради восьмого скликання від 16.09.2016 року № 23 «Про закріплення за депутатами території міста Іллінці та сіл Іллінецької міської об’єднаної територіальної громади», «Про порядок виконання бюджету Тягунської сільської ради до кінця бюджетного періоду 2017 року», «Про покладання обов’язків із вчинення нотаріальних дій, проведення державної реєстрації актів цивільного стану, вчинення дій щодо ведення погосподарського обліку на в.о. старости сіл Володимирівка, Тягун Ребара І.І.”, «Про надання Іллінецькому міському голові права здійснювати перерозподіл доходів та видатків сільського бюджету Тягунської сільської ради до кінця бюджетного періоду 2017 року в міжсесійний період», «Про внесення змін до Статуту  Іллінецької міської об’єднаної територіальної громади».

Пленарне засідання 16 сесії міської ради 8 скликання пройшло за високої активності депутатів.

Leave a reply