Депутати затвердили головний фінансовий документ міської територіальної громади на 2022 рік

Депутати затвердили головний фінансовий документ міської територіальної громади на 2022 рік
Іллінецька міська рада затвердила бюджет та Програму соціально-економічного розвитку Іллінецької міської територіальної громади на 2022 рік.
Сьогодні, 15 грудня, відбулася 22 сесія Іллінецької міської ради 8 скликання, участь у якій взяли 16 депутатів міської ради.
Головним питанням, яке було винесено на розгляд народних обранців, було затвердження бюджету Іллінецької міської територіальної громади на 2022 рік. Визначено доходи бюджету міської територіальної громади у сумі 249 182 013 грн, у тому числі доходи загального фонду бюджету міської територіальної громади – 244 883 510 грн та доходи спеціального фонду бюджету міської територіальної громади – 4 298 503 грн.
Депутати затвердили Програму соціально-економічного розвитку Іллінецької міської територіальної громади на 2022-2024 роки, основною метою, якої є підвищення суспільного добробуту жителів нашої громади, створення сприятливих умов для сталого збалансованого розвитку громади в цілому, функціонування підприємств реального сектору економіки, закладів та установ соціальної сфери, розвитку міжнародної співпраці та міжрегіонального співробітництва для загального поліпшення умов життєдіяльності населення.
Також народними обранцями було заслухано інформації про виконання галузевих програм, затверджено ряд таких програм та внесено зміни до них, затверджено структуру та загальну чисельність апарату Іллінецької міської ради, апарату виконавчого комітету міської ради та виконавчих органів міської ради.
Обговорили і ряд земельних питань. Серед них: про надання дозволу на розробку проєктів відведення земельних ділянок громадянам на умовах власності, про надання дозволу на виготовлення проєктів землеустрою щодо відведення земельних ділянок в оренду громадянам та інші.
Міський голова подякував депутатам за плідну роботу та побажав усім міцного здоров’я та плідної праці на благо жителів нашої громади.
Leave a reply