До Іллінецької міської територіальної громади за досвідом

До Іллінецької міської територіальної громади за досвідом

Дізнатися про досвід організації різних сфер життєдіяльності Іллінецької міської територіальної громади з робочим візитом завітала делегація з Корсунь-Шевченківської міської територіальної громади на чолі з секретарем міської ради – в.о. міського голови Віталієм Мацюком.

Спочатку наші колеги з Черкащини мали можливість поспілкувалися з міським головою Володимиром Ящуком, заступником міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Людмилою Трохимець, начальником фінансового управління міської ради Тетяною Івашківською, директором комунального підприємства «Добробут» міської ради Денисом Гетьманом та змогли отримати вичерпні відповіді на всі питання, що їх цікавили.

Далі в ході робочого візиту представники Корсунь-Шевченківської міської територіальної громади відвідали сміттєсортувальний комплекс та ознайомилися з його роботою та побачили на власні очі, як з  «неліквідного» пластику у нас виготовляють бруківку. Також гості завітали у комунальне підприємство «Добробут» міської ради, де ознайомилися з організацією його діяльності.

Leave a reply