До нас за досвідом: в Іллінецьку громаду прибула делегація з Ладижина

До нас за досвідом: в Іллінецьку громаду прибула делегація з Ладижина

Подивитися, як наша громада запровадила європейські підходи у сфері поводження з твердими побутовими відходами завітала делегація з м. Ладижин, на чолі з заступником міського голови Олександром Олійником.

Спочатку представники Ладижинської міської ради та комунального підприємства «Ладижинський комбінат комунальних підприємств» міської ради завітали на сміттєсортувальний комплекс, де ознайомились з особливостями обладнання та технологію переробки сміття, починаючи від пункту прийому відходів, які надходять до сортувального барабану, де відокремлюється органіка, після чого відбувається подальше сортування сміття та спрямування його під прес.

Побачили плитку, що виготовляється з поліетилену і піску та використовується для благоустрою міста та сіл громади.

Міський голова Володимир Ящук розповів колегам, як виникла ідея будівництва на території Іллінецької міської територіальної громади сміттєсортувального комплексу, та як її вдалося реалізувати.

Також гості з Ладижина відвідали комунальне підприємство «Добробут» міської ради, де поспілкувалися з його директором Денисом Гетьманом, оглянули територію, тепличне господарство та техніку, яка знаходиться у боксових приміщеннях, поспілкувалися з працівниками підприємства.

Leave a reply